O Nas

O nas

Jesteśmy rodzinną firmą produkującą biżuterię z bursztynem pochodzącym z Polski i Litwy. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji bursztynu. W 2010 roku otworzyliśmy oddział w Chinach, a w 2020 roku otworzyliśmy oddział w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Nasza oferta obejmuje zarówno proste i  klasyczne kolczyki, naszyjniki, bransoletki oraz pierścionki z naturalnego bursztynu jak i innych kamieni szlachetnych, a także bardziej wyrafinowane i jedyne w swoim rodzaju projekty, które są przetwarzane przy użyciu najnowocześniejszych technologii. W naszej ofercie znajdą Państwo również produkty, gdzie piękno natury zostało ujęte w połączeniu ze srebrem próby 925 również w wersji pozłacanej. Biżuteria bursztynowa, którą mogą Państwo u nas zakupić jest wykonana w stu procentach z naturalnego bursztynu. W trosce o naszych klientów oferujemy Państwu dobre ceny idące w parze ze najwyższą jakością produktów.

Podczas naszych transmisji na żywo na Facebooku (FB.com/AmberFromNida) mogą Państwo obejrzeć oferowane przez nas produkty, a także zakupić je w trakcie trwania transmisji jak i po jej zakończeniu. Serdecznie zapraszamy!